Pierwszy Dzień Wiosny

Opublikowano Gabriela Kalemba

Pierwszy Dzień Wiosny 2016/2017

Jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Uczniowie z klas IV-VI chętnie przygotowali swoje Marzanny. Atrakcją był spacer po okolicy wraz z kukłami i wesołym witaniem wiosny. Kolejnym punktem dnia był konkurs na „Najciekawszą Marzannę”.

W wyniku głosowania I miejsce zajęła klasa VI b, II miejsce klasa IV, III miejsce klasa Via i IV miejsce klasa V. Następnie dzieci wykonały prace plastyczne na podstawie wiersza Mieczysławy Buczkówny „Znaki wiosny”. Jury oceniło prace następująco: I miejsce klasa VI b i V, II miejsce klasy IV i VI a. Plakaty zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu. Ostatnim punktem owego dnia była klasowa zabawa w figloraju.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i mamy nadzieję, że wiosna zagościła w Waszych umysłach.

Opiekun SU

Gabriela Kalemba