Pierwszy Dzień Wiosny

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Gabriela Kalemba

Pierwszy Dzień Wiosny 2016/2017

Jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Uczniowie z klas IV-VI chętnie przygotowali swoje Marzanny. Atrakcją był spacer po okolicy wraz z kukłami i wesołym witaniem wiosny. Kolejnym punktem dnia był konkurs na „Najciekawszą Marzannę”. 

W wyniku głosowania I miejsce zajęła klasa VI b, II miejsce klasa IV, III miejsce klasa Via i IV miejsce klasa V. Następnie dzieci wykonały prace plastyczne na podstawie wiersza Mieczysławy Buczkówny „Znaki wiosny”. Jury oceniło prace następująco: I miejsce klasa VI b i V, II miejsce klasy IV i VI a. Plakaty zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu. Ostatnim punktem owego dnia była klasowa zabawa w figloraju.

 Dziękujemy wszystkim uczestnikom i mamy nadzieję, że wiosna zagościła w Waszych umysłach.

ZDJĘCIA

 

Opiekun SU

Gabriela Kalemba

 

 

 

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Pierwszy Dzień Wiosny. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free