Warsztaty przyrodnicze dla trzecioklasistów

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Gimazjum Pątnów
Opublikowano Mariola Piotrowska

Powtórka przed egzaminem gimnazjalnym wcale nie musi być nudna, o czym przekonali się trzecioklasiści podczas warsztatów przyrodniczych.

21.03.2017 grupa uczniów z klasy trzeciej gimnazjum uczestniczyła w warsztatach przyrodniczych, zorganizowanych przez Barbarę Raducką i Mariolę Piotrowską - nauczycielki biologii i chemii. W ramach korelacji międzyprzedmiotowej  uczniowie utrwalali zdobytą wiedzę z biologii, chemii i geografii. Młodzież wykonywała szereg doświadczeń chemicznych (badanie rozpuszczalności oleju, reakcja kwasu HCl z magnezem, wskazywanie właściwości roztworów kwasowych i zasadowych) , pracowała z mikroskopami (obserwując tkanki zwierzęce i roślinne), modelami serca oraz globusami konturowymi i indukcyjnymi. ,,Zdobywanie umiejętności praktycznych na pewno ułatwi nam uzyskanie oczekiwanych wyników na egzaminie gimnazjalnym” – twierdzi zgodnie młodzież gimnazjum.

 

Zdjęcia

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Warsztaty przyrodnicze dla trzecioklasistów. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free