Przyjęci do grona uczniów

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Maria Graczyk

  

Przyjęci do grona uczniówW dniu 16 października 2017r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Pątnowie odbyło się pasowanie na ucznia połączone ze ślubowaniem klas pierwszych w obecności Wójta Gminy Pątnów p. Jacka Olczyka, dyrektora szkoły p. Doroty Hanas, wychowawców klasy Ia i Ib - p.Barbary Pietrzyńskiej i p. Marii Graczyk, nauczycieli, rodziców oraz kolegów z mlodszych klas.

Pierwszoklasiści recytowali wiersze, śpiewali piosenki, czym udowodnili, że zasługują na przyjęcie do społeczności szkolnej. Rangę uroczystości podnióśł sztandar szkoły, który towarzyszył zebranym w jej trakcie.

Pierwszoklasiści zostali obdarowani dyplomami, słodkimi upominkami ufundowanymi przez ich rodziców,prezencikami od klasy II i klas IIIab oraz zestawami sprzętu sportowego, które w imieniu Rady Rodziców wręczyła przewodnicząca p. Karolina Mikołajczyk. Otrzymali także pamiątkowe dyplomy i drobne upominki od p. Jacka Olczyka - Wójta Gminy Pątnów.

Miłym akcentem uroczystości z okazji minionego Dnia Edukacji Narodowej był krótki występ Małego Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem opiekuna p. Wioletty Raduckiej oraz wyróżnienie pani dyrektor D. Hanas i p. wicedyrektor Marii Graczyk nagrodami przez Wójta Gminy Pątnów p. Jacka Olczyka.

Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem oraz posadzeniem dwóch ozdobnych drzewek przed budynkiem szkoły, które będą rosły i rozwijały się razem z pierwszoklasistami.

ZDJĘCIA

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Przyjęci do grona uczniów. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free