SPRZĄTANIE ŚWIATA 2017

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Sabina Bąk

"NIE MA ŚMIECI - SĄ SUROWCE" - Sprzątanie Świata 2017

Nie ma śmieci - są surowce!
15 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w corocznej akcji promującej nieśmiecenie i selektywną zbiórkę odpadów.

 „Nie ma śmieci - są surowce” to hasło tegorocznej edycji, a jej celami są zmiana postrzegania odpadów jako „śmieci”, czyli czegoś niepotrzebnego, co powinno wylądować na wysypisku. Fundacja Nasza Ziemia, organizator Akcji, zwraca uwagę, że w rzeczach, często nazywanych niepotrzebnymi, drzemie wartościowy surowiec, który może być przetwarzany kilkukrotnie, a nawet bez końca (tak jest w przypadku aluminiowej puszki).

 

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 SPRZĄTANIE ŚWIATA 2017. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free