Obchodzone w październiku Święto Kasztana postanowiliśmy uczcić w dość nietypowy sposób. Mały Samorząd zorganizował tego dnia zabawę w poszukiwanie śpiących kasztanów. Uprzednio dzieci podczas zajęć świetlicowych ozdobiły przyniesione kasztany, które pożniej "zapadły w sen" w różnych miejscach na terenie szkoły. Zadaniem dzieci było je odnaleźć.

I miejsce zajęła klasa III, tym samym dowodząc, że ci uczniowie poznali już teren szkoły bardzo dobrze. Wszystkie dzieci wykazały się spostrzegawczością, chęcią do zabawy i współpracy oraz zdrowej rywalizacji. Zabawa w zbiórkę budziła wiele pozytywnych emocji, ale przede wszystkim miała stanowić uzupełnienie akcji Szkolnego koła PCK: "Kasztanobranie dla Krzysia".

Gratulujemy!

pagejnhjl.jpg