ZDROWO JEM kl I-III

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Elżbieta Pęcherz

Znalezione obrazy dla zapytania zdrowo jemW dniu 8.11.2016 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego  Zdrowo jem.  Wszystkie dzieci w demokratyczny sposób wybierały pracę, która przeszła do kolejnego etapu.

Kategorie konkursu oraz wyłonieni zwycięzcy:

Klasy I    ZUZANNA STOPAREK

Klasy II    FILIP LEŚNIK

Klasy III   NATALIA MOSIALA

 

Zwycięskie prace zostały wysłane na etap wojewódzki konkursu. Pozostałe małe dzieła sztuki zostały wyeksponowane na gazetkach na korytarzu szkolnym i nagrodzone punktami z zachowania i edukacji plastycznej.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM !!!!

Wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom dziękujemy za udział i pomoc w organizowaniu konkursu.

Zobacz zdjęcia

Elżbieta Pęcherz

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 ZDROWO JEM kl I-III. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free