Coś się dzieje...

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano A.Maryniak-Stanek

 

           W połowie października bieżącego roku  wokół budynku szkoły podstawowej w Pątnowie stanęły rusztowania, pojawili się robotnicy. To znak , że rozpoczęły się prace związane z termomodernizacją budynków  ZSS im.  Wł.St.Reymonta w Pątnowie. Prace będą wieloetapowe i potrwają do  sierpnia 2017 roku. W planach jest między innymi: ocieplenie ścian zewnętrznych budynków szkoły podstawowej, gimnazjum i sali gimnastycznej; ocieplenie stropodachów budynków szkoły podstawowej i gimnazjum;  wzmocnienie konstrukcji dachu budynku szkoły podstawowej i ponowne wykonanie pokrycia dachowego na tym budynku; wymiana w budynku szkoły podstawowej instalacji elektrycznej i centralnego ogrzewania.    

                                 Prace remontowe wprowadziły w nasze szkolne życie trochę zamieszania - drzwi wejściowe do szkoły podstawowej i gimnazjum zostały zamknięte ze względów bezpieczeństwa i wszyscy korzystamy teraz z jednego wejścia – od strony Sali gimnastycznej gimnazjum. Mimo to jesteśmy bardzo zadowoleni, że w końcu nasza szkoła będzie wyglądać na miarę XXI wieku. Wszyscy uczniowie nie mogą tylko odgadnąć  jakiego koloru będzie elewacja i wciąż zgadują: żółta, siwa a może w paski,  kolorowa……

A,Maryniak-Stanek

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Coś się dzieje.... Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free