Mikołajki w klasie IVb

Opublikowano Paulina Jurczyńska

Świąteczna atmosfera wkroczyła do klasy IVb już z początkiem grudnia!

Stało się to dzięki przepięknej choince oraz dekoracjom, które pojawiły się w naszej sali. Samodzielnie przystrojona choinka sprawiła, że nasze serca szybko wypełniła radość zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W czwartek 6 grudnia 2018 roku odbyły się pierwsze klasowe Mikołajki. Tego dnia każdy z uczniów  otrzymał  prezent 'niespodziankę'. Wszyscy byli zadowoleni i szczęśliwi. Święty Mikołaj nie zapomniał nawet o Pani wychowawczyni. Dziękujemy Święty Mikołaju!

Ponadto 12 grudnia, w ramach prezentu mikołajkowego, klasy IVa i IVb wybrały się na wycieczkę do kina w Częstochowie. Po seansie wszyscy udali się do restauracji McDonalds na posiłek. Wycieczka była bardzo udana, a uczniowie zapewniają, że już czekają na następny taki wyjazd!

P.Jurczyńska