Dzień Chłopaka-wyjazd integracyjny klas IV

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Paulina Jurczyńska

Wrzesień to pora szkolnych wyjazdów integracyjnych, ognisk i zabaw na świeżym powietrzu.

Klasy IV a i IV b z wychowawcami zorganizowały wspólny wyjazd integracyjny do Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego ZHP "Nadwarciański Gród" w Załęczu Wielkim.

W tym dniu oczywiście nie mogło zabraknąć podchodów - gry terenowej. Poszukiwanie, odczytywanie znaków i wykonywanie różnych zadań, sprawiło uczestnikom radość i dostarczyło wielu pozytywnych wrażeń. Było tez ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek. Każdy, głodny po ciężkim wysiłku, zajadał ze smakiem. Później, gdy brzuchy były już pełne, przyszedł czas na wspólne rozmowy i śmiechy, a także spacery, którym sprzyjała piękna pogoda oraz widoki – błyszcząca w słońcu rzeka i zielony las.

GALERIA

                                                                                                       P.Jurczyńska, G.Kalemba

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Dzień Chłopaka-wyjazd integracyjny klas IV. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free