Dzień Chłopaka-wyjazd integracyjny klas IV

Opublikowano Paulina Jurczyńska

Wrzesień to pora szkolnych wyjazdów integracyjnych, ognisk i zabaw na świeżym powietrzu.

Klasy IV a i IV b z wychowawcami zorganizowały wspólny wyjazd integracyjny do Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego ZHP "Nadwarciański Gród" w Załęczu Wielkim.

W tym dniu oczywiście nie mogło zabraknąć podchodów - gry terenowej. Poszukiwanie, odczytywanie znaków i wykonywanie różnych zadań, sprawiło uczestnikom radość i dostarczyło wielu pozytywnych wrażeń. Było tez ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek. Każdy, głodny po ciężkim wysiłku, zajadał ze smakiem. Później, gdy brzuchy były już pełne, przyszedł czas na wspólne rozmowy i śmiechy, a także spacery, którym sprzyjała piękna pogoda oraz widoki – błyszcząca w słońcu rzeka i zielony las.

P.Jurczyńska, G.Kalemba