Wyjazd do teatru

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Magdalena Pawlik

                                

 

   9 października 2018 r. uczniowie klas piątych wzięli udział w jednodniowej wycieczce do Łodzi.

Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w Teatrze Lalek Arlekin im. H. Ryla. Uczniowie obejrzeli tutaj przedstawienie pt. "Piękna i Bestia". Spektakl grany jest w niezwykle rzadkiej technice marionetkowej, której trudność polega na animowaniu lalek zawieszonych na trzymetrowych niciach.

     Po obejrzeniu przedstawienia uczniowie udali się do centrum gier laserowych, które znajduje się na terenie Manufaktury. Rozgrywka na Arenie okazała się dla naszych uczniów doskonałą zabawą ruchową, w której liczyły się przede wszystkim spryt, inteligencja i analiza ciągle zmieniającej się sytuacji. Uczestnicy gry wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizowali ze sobą zespołowo o miano lidera.

     To była wyjątkowa i pełna wrażeń wycieczka, po której pozostały miłe wspomnienia i pamiątkowe zdjęcia.

                                                                                                              Edyta Klimas

                                                                                                           Magdalena Pawlik

 

Zdjęcia

 

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Wyjazd do teatru. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free