Nadmorski klimat miejscowości Stegna

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Elżbieta Pęcherz

Uczniowie ZSS w Pątnowie w dniach 8-19 .08.2018 uczestniczyli w koloniach letnich. Nadmorski klimat miejscowości Stegna sprzyjał wszystkim podopiecznym.

Uczestnicy koloni korzystali nie tylko z kąpieli słonecznych i morskich. Cały pobyt wypełniała moc atrakcji. Zwiedzali okolicę, nabyli wiedzę o bursztynie, spacerowali po Trójmieście, a w Krynicy Morskiej płynęli statkiem.

 

            Dzieci nie zapomniały jednak o szkole i zdobywały informacje ornitologiczne w Rezerwacie Mewia Łacha w Mikoszewie lub wiadomości historyczne na Westerplatte i obozie Stutthof. Podziwiali również gwiazdy w mobilnym planetarium.

            Urokliwa miejscowość zdobyła serca uczestników koloni. Ciepły piasek i zieleń okolicy pozostanie długo w ich wspomnieniach.

            Uroku dodawały podróże melexami i zabytkową kolejką. Zabaw i wycieczek nie było końca. Morska bryza dodała im sił i energii. Uczniowie wrócili pełni wrażeń, wypoczęci i gotowi na nowy rok szkolny.

Kinga Świegot

ZDJĘCIA K. Świegot

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Nadmorski klimat miejscowości Stegna . Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free