Zakończenie roku szkolnego klasy I-III

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Elżbieta Pęcherz

 

W dniu 22 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w klasach I-III. Przygotowali ją uczniowie klas III wraz z wychowawczyniami p. W. Raducką i p. E. Pęcherz. Całe spotkanie prowadzili uczniowie Laura i Kacper. Na początku przywitali bardzo serdecznie p. wicedyrektor M. Graczyk, przewodniczącą Rady Rodziców p. K. Mikołajczyk oraz rodziców, wychowawców i kolegów, koleżanki z młodszych klas. Spotkanie miało wyjątkowy charakter, ponieważ było to zakończenie pierwszego etapu edukacji przez trzecioklasistów.

Po trzech latach nauki z jedną panią, w jednej sali lekcyjnej, gdzie nauka przeplatała się z zabawą, nadeszła chwila pożegnania i rozstania. Uczniowie mówili o radości z pierwszych sukcesów i goryczy porażek, znalezieniu swoich przyjaciół, wspólnym poznawaniu otaczającego świata. Wspominali, jak przed trzema laty do tej szkoły przyprowadzili ich rodzice. Wtedy niepewni, trochę przestraszeni, trzymali ich mocno za rękę. Dziś dziękowali swoim rodzicom za wartościowe dary, których nie można kupić za żadne pieniądze. Dzieci podziękowały nauczycielom za wszystkie starania, które wkładali w ich wychowanie i składali najserdeczniejsze życzenia. Nie zabrakło również piosenek i wierszy o bezpiecznych i wesołych wakacjach. Pani wicedyrektor wraz z przewodniczącą Rady Rodziców wręczyły nagrody ufundowane przez Radę Rodziców za wyróżniające wyniki w nauce i zachowanie, dla najlepszego czytelnika, uczniów aktywnych w SKO. Uczniowie klas III otrzymali dyplomy ukończenia klasy III.
Zanim uczniowie udali się na zasłużony letni wypoczynek, Pani wicedyrektor przypomniała zasady bezpieczeństwa  podczas wakacji. Po spotkaniu uczniowie udali się do klas, gdzie czekały na nich świadectwa i dalsze niespodzianki przygotowane przez wychowawców i rodziców.

Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do wyższych klas i życzymy wesołych i bezpiecznych wakacji.

ZDJĘCIA

 

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Zakończenie roku szkolnego klasy I-III. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free