"Czyste powietrze, woda i gleba to nasza potrzeba"

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Mariola Piotrowska

22 maja 2018 r. odbył się w Szkolny Konkurs Ekologiczny ,,Czyste powietrze, woda i gleba to nasza potrzeba”, zorganizowany, w ramach projektu  Nasza Eko-pracownia, dla uczestników koła przyrodniczego z klas czwartych.

 

Podczas całorocznych zajęć przyrodniczych uczniowie, korzystając z zasobów ekopracowni, wcielali się w rolę badaczy i obserwatorów przyrody. Przeprowadzony konkurs był podsumowaniem kilkumiesięcznej pracy czwartoklasistów i utrwaleniem zdobytej wiedzy.

Do konkursu przystąpiło 15 uczniów.

I miejsce zdobyła Maja Dydyna z klasy IV B.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych.

Organizatorzy konkursu: B. Raducka, M. Piotrowska

 

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 "Czyste powietrze, woda i gleba to nasza potrzeba". Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free