Apel 3 Maja

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Elżbieta Pęcherz

30 kwietnia br. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 227 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W jego przygotowanie zaangażowani byli uczniowie z klas pierwszych szkoły podstawowej. 

Podczas apelu usłyszeliśmy piękne wiersze o tematyce patriotycznej, uczniowie przypomnieli także tło historyczne wydarzeń z 3 maja 1791 roku i wyjaśnili, dlaczego jest to tak ważny dzień dla naszego kraju. Uroczystość wzbogaciły pieśni patriotyczne, wykonane wspólnie z  uczniami klasy drugiej i trzeciej  a jej powagę podkreśliły galowe stroje, barwy narodowe i przygotowana scenografia.

Opracowała: Izabela Grondys

ZDJĘCIA

 

 

 

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Apel 3 Maja. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free