Święto Konstytucji

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano A.Maryniak-Stanek

      W tym roku szkolnym uczciliśmy 227 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja montażem słowno-muzycznym przygotowanym przez uczniów  klas IV-VII pod kierunkiem nauczyciela historii - p. A.Maryniak-Stanek.

     Nasi koledzy w przystępny sposób przybliżyli nam wydarzenia poprzedzające powstanie tego tak ważnego dokumentu, jakim jest ustawa zasadnicza. Pamiętajmy, że nasza konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie i zawierała najważniejsze zapisy dotyczące funkcjonowania państwa.

     W czasie apelu mieliśmy okazję posłuchać  wierszy o ojczyźnie oraz  pieśni patriotycznych w wykonaniu dziewcząt z klasy VIIa - V.

     Wszystkiego dopełniła piękna dekoracja.

 ZDJĘCIA

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Święto Konstytucji. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free