Wędruję, obserwuję, dokumentuję ...

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Mariola Piotrowska

23 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie, w ramach projektu Nasza Eko-pracownia, został rozstrzygnięty międzyklasowy konkurs ekologiczny ,,Wędruję, obserwuję, dokumentuję – woda w gminie PĄTNÓW”.

 

Uczniowie klas VII oraz gimnazjalnych, pracując w grupach i wędrując z aparatami fotograficznymi po okolicy, zdobywali wiedzę odnośnie zbiorników wodnych na terenie gminy, w której mieszkają. Efektem pracy uczniowskiej było stworzenie przez każdą grupę plakatów, które udokumentowały wyniki ich obserwacji.

I miejsce zdobyła klasa VII B, przygotowując plakat, który przedstawiał wszystkie wymagane informacje o elementach świata przedstawianego. Ponadto całość grafiki związana jest z tematem i ułatwia jego zrozumienie.

Gratulujemy klasie VII B i  dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Organizatorzy konkursu: M. Piotrowska, B. Raducka

 

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Wędruję, obserwuję, dokumentuję .... Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free