GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Mariola Piotrowska

 

24 kwietnia 2018r. w Zespole Szkół Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie, w ramach projektu

Nasza Eko-pracownia, odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny ,,Kropla wody pełna życia”.

 Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas siódmych ze szkół podstawowych z Gminy Pątnów – po jednej grupie trzyosobowej z każdej placówki. Konkurencja składała się z dwóch etapów: pierwsza część polegała na zaprezentowaniu przez każdą grupę jednej prezentacji multimedialnej na dwa tematy: Wpływ człowieka na stan czystości wód; Jak racjonalnie gospodarować zasobami wodnymi w gospodarstwie domowym?. Następnie młodzież rozwiązywała pisemny test „Woda źródłem życia ”.  Prezentacje multimedialne oraz testy oceniało Jury, składające się z zaproszonych gości: pani Iwony Dziubińskiej oraz pani Lidii Ostrowskiej - nauczycieli przedmiotów przyrodniczych.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce – ZSS z Dzietrznik

II miejsce – ZSS z Pątnowa

III miejsce – ZSS z Załęcza Małego

Gratulujemy zwycięzcom i  dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie oraz szanownemu Jury za pracę w komisji.

Organizatorzy konkursu: M. Piotrowska, B. Raducka

 Więcej

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free