Mali ratownicy

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Elżbieta Pęcherz

Znalezione obrazy dla zapytania pierwsza pomoc

Każdy może nauczyć się podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy, gdyż nawet skomplikowanie brzmiąca resuscytacja to w rzeczywistości kilka prostych czynności. Jednak od tego, czy znajdzie się ktoś, kto je prawidłowo wykona, może zależeć czyjeś życie. Jakie są podstawowe czynności ratujące życie, dowiedzieli się uczniowie kl. IIIa na lekcji „ Jak pracuje układ krążenia ?”. Dzieci mogły poćwiczyć swoje umiejętności na fantomach, które pozyskaliśmy od WOŚP i przekonać się, że mogą uratować życie osobie potrzebującej pomocy. Zajęcia podobały się dzieciom, kilkoro zainteresowała praca ratownika medycznego.

ZDJĘCIA

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Mali ratownicy. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free