NASZA PACZKA 2

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano A.Maryniak-Stanek

 

       20 grudnia zakończyła się zbiórka artykułów spożywczych i przemysłowych w ramach akcji charytatywnej, w której po raz drugi wzięła udział nasza szkoła - NASZA PACZKA.

W tym roku udało nam się pomóc trzem rodzinom. To do nich trafiły paczki przygotowane prze uczniów. W środę wraz z rodzicami przedstawiciele przedszkolaków, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum wręczyli dary potrzebującym w siedzibie Stowarzyszenia POPLON oraz w domu jednej z rodzin. Pomagając w taki sposób wszyscy staliśmy się Ambasadorami Naszej Paczki. Uczniowie, rodzice, szkolni koordynatorzy akcji otrzymali specjalne podziękowania. Cieszymy się, że mogliśmy w ten przedświąteczny czas pomóc potrzebującym.                                   

                                                                                                                           A.Maryniak-Stanek

ZDJĘCIA

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 NASZA PACZKA 2. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free