Zakończenie roku szkolnego klasy I-III

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Elżbieta Pęcherz

 

W dniu 22 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w klasach I-III. Przygotowali ją uczniowie klas III wraz z wychowawczyniami p. W. Raducką i p. E. Pęcherz. Całe spotkanie prowadzili uczniowie Laura i Kacper. Na początku przywitali bardzo serdecznie p. wicedyrektor M. Graczyk, przewodniczącą Rady Rodziców p. K. Mikołajczyk oraz rodziców, wychowawców i kolegów, koleżanki z młodszych klas. Spotkanie miało wyjątkowy charakter, ponieważ było to zakończenie pierwszego etapu edukacji przez trzecioklasistów.

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego klasy I-III

Wycieczka do Przybynowa ,,Pod Skałką''

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Izabela Grondys

12.06.2018r. uczniowie klasy Ia i Ib uczestniczyli w wycieczce do agrogospodarstwa ,,Pod Skałką'' w Przybynowie. W programie wycieczki był przygotowany dla dzieci słodki poczęstunek, warsztaty edukacyjne ,,Skąd się bierze mleko?'', kielbaska z grilla  lub zupa pomidorowa ( do wyboru), wizyta w Zwierzyńcu ,,Pod Skałką'', gdzie uczniowie podziwiali różnego rodzaju zwierzęta np.: wielbłądy, lamy, alpaki, kucyki itp. Następnym punktem wycieczki było zwiedzanie Skansenu Wsi Jurajskiej - chata z XIX/XX w. Na koniec dla dzieci była przygotowana słodka wata a  także możliwość zakupienia pamiątek. Mimo niesprzyjającej pogody, dzieci wróciły zadowolone i wzbogacone o nową wiedzę.

Czytaj więcej: Wycieczka do Przybynowa ,,Pod Skałką''

"Czyste powietrze, woda i gleba to nasza potrzeba"

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Mariola Piotrowska

22 maja 2018 r. odbył się w Szkolny Konkurs Ekologiczny ,,Czyste powietrze, woda i gleba to nasza potrzeba”, zorganizowany, w ramach projektu  Nasza Eko-pracownia, dla uczestników koła przyrodniczego z klas czwartych.

Czytaj więcej: "Czyste powietrze, woda i gleba to nasza potrzeba"

"Warto żyć nad Wartą"

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Mariola Piotrowska

W dniu 25.05.2018 r. uczniowie z klas IV A i IV B uczestniczyli, w ramach projektu  Nasza Eko-pracownia, w warsztatach przyrodniczych ,,Warto żyć nad Wartą”. Podczas wyjazdu do Szkoleniowo-Wypoczynkowego Ośrodka ZHP „Nadwarciański Gród” w Załęczu Wielkim czwartoklasiści, poznając piękno bliskiej im okolicy, nauczyli się nawiązywać emocjonalną więź z otaczającą przyrodą.

Czytaj więcej: "Warto żyć nad Wartą"

Lekcja otwarta dla mam.

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Grażyna Garnczarek

W dniu 25 maja 2018 r. w szkole podstawowej odbyła się lekcja otwarta z udziałem ukochanych mam uczniów klasy II.

Czytaj więcej: Lekcja otwarta dla mam.

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Szkoła Podstawowa w Pątnowie. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free