Nadmorski klimat miejscowości Stegna

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Elżbieta Pęcherz

Uczniowie ZSS w Pątnowie w dniach 8-19 .08.2018 uczestniczyli w koloniach letnich. Nadmorski klimat miejscowości Stegna sprzyjał wszystkim podopiecznym.

Uczestnicy koloni korzystali nie tylko z kąpieli słonecznych i morskich. Cały pobyt wypełniała moc atrakcji. Zwiedzali okolicę, nabyli wiedzę o bursztynie, spacerowali po Trójmieście, a w Krynicy Morskiej płynęli statkiem.

Czytaj więcej: Nadmorski klimat miejscowości Stegna

Inauguracja nowego roku szkolnego 2018/2019.

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Izabela Grondys

3 września 2018r. w obecności zaproszonych gości: Wójta Gminy Pątnów - p. Jacka Olczyka, przewodniczącego Rady Gminy Pątnów - p. Macieja Nowaka, radnych: p. Grażyny Błaszczak, p. Ryszarda Kabały i Ryszarda Nowaka oraz przewodniczącej Rady Rodziców p. Karoliny Mikołajczyk w naszym Zespole rozpoczęto uroczyście nowy rok szkolny. Uczniowie klas IIa i IIb recytując wiersze i śpiewając piosenki powitali 21 pierwszaków życząc im wspaniałych wyników w nauce oraz radosnych dni w szkole. Wójt p. Jacek Olczyk w swojej wypowiedzi nawiązał do rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz złożył uczniom i nauczycielom serdeczne życzenia: wielu sukcesów dydaktycznych i wychowawczych. Uroczystość zakończyła się spotkaniem uczniów z wychowawcami klas.

zdjęcia

Wycieczka do Przybynowa ,,Pod Skałką''

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Izabela Grondys

12.06.2018r. uczniowie klasy Ia i Ib uczestniczyli w wycieczce do agrogospodarstwa ,,Pod Skałką'' w Przybynowie. W programie wycieczki był przygotowany dla dzieci słodki poczęstunek, warsztaty edukacyjne ,,Skąd się bierze mleko?'', kielbaska z grilla  lub zupa pomidorowa ( do wyboru), wizyta w Zwierzyńcu ,,Pod Skałką'', gdzie uczniowie podziwiali różnego rodzaju zwierzęta np.: wielbłądy, lamy, alpaki, kucyki itp. Następnym punktem wycieczki było zwiedzanie Skansenu Wsi Jurajskiej - chata z XIX/XX w. Na koniec dla dzieci była przygotowana słodka wata a  także możliwość zakupienia pamiątek. Mimo niesprzyjającej pogody, dzieci wróciły zadowolone i wzbogacone o nową wiedzę.

Czytaj więcej: Wycieczka do Przybynowa ,,Pod Skałką''

Zakończenie roku szkolnego klasy I-III

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Elżbieta Pęcherz

 

W dniu 22 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w klasach I-III. Przygotowali ją uczniowie klas III wraz z wychowawczyniami p. W. Raducką i p. E. Pęcherz. Całe spotkanie prowadzili uczniowie Laura i Kacper. Na początku przywitali bardzo serdecznie p. wicedyrektor M. Graczyk, przewodniczącą Rady Rodziców p. K. Mikołajczyk oraz rodziców, wychowawców i kolegów, koleżanki z młodszych klas. Spotkanie miało wyjątkowy charakter, ponieważ było to zakończenie pierwszego etapu edukacji przez trzecioklasistów.

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego klasy I-III

"Warto żyć nad Wartą"

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Mariola Piotrowska

W dniu 25.05.2018 r. uczniowie z klas IV A i IV B uczestniczyli, w ramach projektu  Nasza Eko-pracownia, w warsztatach przyrodniczych ,,Warto żyć nad Wartą”. Podczas wyjazdu do Szkoleniowo-Wypoczynkowego Ośrodka ZHP „Nadwarciański Gród” w Załęczu Wielkim czwartoklasiści, poznając piękno bliskiej im okolicy, nauczyli się nawiązywać emocjonalną więź z otaczającą przyrodą.

Czytaj więcej: "Warto żyć nad Wartą"

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Szkoła Podstawowa w Pątnowie. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free