Spotkanie z rzeźbiarzem

Drukuj
Kategoria: Punkt Przedszkolny w Popowicach
Opublikowano Mariola Gajek

Dnia 12 marca 2019 r. w naszym przedszkolu odbyło się niecodzienne spotkanie ze sztuką. Gościem przedszkola był Pan Andrzej Czyż - rzeźbiarz. Podczas spotkania dzieci poznały narzędzia i techniki jakimi na co dzień posługuje się Pan Andrzej. Przedszkolaki miały również okazję zobaczyć na żywo w jaki sposób ze zwykłego kawałka drewna powstaje rzeźba. Pan Andrzej zaprezentował dzieciom kilka swoich prac, opowiedział o swojej pasji i odpowiedział na liczne pytania przedszkolaków. Spotkanie odbyło się w miłej i sympatycznej atmosferze.

Dziękujemy Panu Andrzejowi Czyżowi za ciekawą "lekcję" i poświęcony czas.

ZDJĘCIA

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Spotkanie z rzeźbiarzem. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free