Zakończenie roku szkolnego

Drukuj
Kategoria: Punkt Przedszkolny w Popowicach
Opublikowano Mariola Gajek

W piątek 22 czerwca 2018r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Wszystkich zebranych powitała p. Justyna Krzak i zaprosiła na program artystyczny. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne w kilku wierszach o tematyce wakacyjnej i piosence "Tato już lato". Wszystkim zebranym udzielił się wakacyjny klimat, szczególnie dzieciom, które śmiały się i cieszyły każdą chwilą uroczystego zakończenia. Pani Wicedyrektor Maria Graczyk wręczyła przedszkolakom pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe, życząc wszystkim wspaniałych wakacji, przypominając jednocześnie o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie letnich zabaw i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Wesołych Wakacji !!!!

ZDJĘCIA

Opracowanie: Justyna Krzak

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Zakończenie roku szkolnego. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free