Dzień Czekolady

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Przedszkole w Pątnowie
Opublikowano Martyna Blabuś

W poniedziałek 12 kwietnia  w naszym przedszkolu zorganizowano Święto Czekolady. W tym dniu oglądając ciekawą prezentację multimedialną dzieci miały okazję zapoznać się z jej historią, : skąd pochodzi, z czego się składa, jakie są jej rodzaje i jakie są jej pozytywne właściwości dla zdrowia.  Następnie zatańczyliśmy czekoladowy taniec do piosenki "Chocolate Choco Choco".

Na dzieci czekała przygotowana fontanna z czekoladą oraz dodatki: ananasy, kiwi, winogrono, grejpfruty, mandarynki, pianki, chrupki kukurydziane i wafelki. Zadaniem dzieci było nabicie smakołyka na patyczek i namoczenie w czekoladzie. Wszystkim bardzo smakowały co było widać po czekoladowych buziach naszych milusińskich. To był naprawdę słodki dzień. Mamy nadzieję, że Dzień Czekolady zostanie jednym z ulubionych świąt dzieci!

 

 

zdjęcia

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Dzień Czekolady. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free