Zawód policjant- kto to taki?

Drukuj
Kategoria: Przedszkole w Kamionce
Opublikowano Wioletta Hrabańska

Od początku roku szkolnego dzieci w naszym przedszkolu poznawały podstawowe zasady bezpieczeństwa zarówno na terenie przedszkola jak i poza nim.

Chodziliśmy na spacery, wycieczki ucząc się jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię i zachowywać w jej pobliżu. Najwięcej jednak o ruchu drogowym wie pan policjant. W poniedziałek 29 października zaprosiliśmy więc do naszego przedszkola starszego aspiranta z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu Pana Cezarego Żarnowskiego. Dzieci dowiedziały się jak ważna i odpowiedzialna jest jego praca, jakie są zasady uczestnictwa w ruchu drogowym oraz o różnych niebezpiecznych sytuacjach, które mogą zagrażać małemu dziecku. Przedszkolaki mogły też zobaczyć, jak wygląda strój policjanta, w tym policyjną czapkę i kajdanki. Były to bardzo pouczające zajęcia o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa, które na pewno pozostaną dzieciom na długo w pamięci!

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Zawód policjant- kto to taki? . Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free