W naszym przedszkolu obchodzimy różne święta, tym razem był to dzień kropki. To dzień wyjątkowy, ponieważ jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy! Czyli wszystko to, co nasze Przedszkolaki uwielbiają i czym się szczególnie wyróżniają.

W tym dniu oczywiście najważniejsza była KROPKA, która zawładnęła całym naszym przedszkolem. My sami byliśmy cali w kropkach. Kropki, kropy, kropeczki pojawiły się na naszych ubraniach, w salach oraz nawet w ogrodzie przedszkolnym (malowane farbami przez dzieciaki). Była zabawa muzyczno-ruchowa z kropkami, kropkowe sudoku oraz zawody sportowe z kulkami. W tym dniu wszystko było „skropkowane”! Był to dzień pełen radości i zabawy. Dzieci wykazały się kreatywnością i pomysłowością podczas zajęć oraz po raz kolejny przekonały się, że w przedszkolu jest naprawdę fajnie!