Obóz językowy- Wawrzkowizna

Drukuj
Kategoria: Nowoczesna Edukacja w Gminie Pątnów
Opublikowano Paulina Jurczyńska

W dniach 09.07- 16.07.2017 grupa 36 uczniów naszej gminy uczestniczyła w obozie językowym w Ośrodku Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna koło Bełchatowa. Wyjazd na obóz był całkowicie bezpłatny, gdyż był on realizowany w ramach projektu „Nowoczesna Edukacja w Gminie Pątnów”.

 

Zajęcia na obozie prowadzone były w języku angielskim przez nauczycieli z różnych stron świata: David Young (Wielka Brytania), Phillip Bracken (Australia) i William Stone (Republika Południowej Afryki).

Podczas obozu uczniowie wykonywali różnorodne zadania w grupach: rozwiązywali krzyżówki, rebusy, quizy i testy językowe. Brali udział w takich konkurencjach sportowych jak krykiet, rugby czy golf, w trakcie których również rozwijali swoje umiejętności językowe. Wieczorami uczniowie uczestniczyli w projekcjach filmu, ognisku oraz dyskotece. Dużą atrakcją był koncert jednego z nauczycieli- Phillipa Brackena, który oczarowywał wszystkich swoim głosem i nastrojowym brzmieniem gitary. Wszystkie zajęcia angażowały całą grupę – było dużo humoru i zabawy. Na zakończenie warsztatów uczestnicy otrzymali certyfikaty.

Obóz językowy okazał się niesamowitą przygodą, którą wszyscy uczestnicy chcieliby przeżyć ponownie. 

                                                                                                   Paulina Jurczyńska

ZDJĘCIA

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Obóz językowy- Wawrzkowizna. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free