Obóz językowy- Wawrzkowizna

Kategoria: Nowoczesna Edukacja w Gminie Pątnów
Opublikowano Paulina Jurczyńska

W dniach 09.07- 16.07.2017 grupa 36 uczniów naszej gminy uczestniczyła w obozie językowym w Ośrodku Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna koło Bełchatowa. Wyjazd na obóz był całkowicie bezpłatny, gdyż był on realizowany w ramach projektu „Nowoczesna Edukacja w Gminie Pątnów”.

Zajęcia na obozie prowadzone były w języku angielskim przez nauczycieli z różnych stron świata: David Young (Wielka Brytania), Phillip Bracken (Australia) i William Stone (Republika Południowej Afryki).

Podczas obozu uczniowie wykonywali różnorodne zadania w grupach: rozwiązywali krzyżówki, rebusy, quizy i testy językowe. Brali udział w takich konkurencjach sportowych jak krykiet, rugby czy golf, w trakcie których również rozwijali swoje umiejętności językowe. Wieczorami uczniowie uczestniczyli w projekcjach filmu, ognisku oraz dyskotece. Dużą atrakcją był koncert jednego z nauczycieli- Phillipa Brackena, który oczarowywał wszystkich swoim głosem i nastrojowym brzmieniem gitary. Wszystkie zajęcia angażowały całą grupę – było dużo humoru i zabawy. Na zakończenie warsztatów uczestnicy otrzymali certyfikaty.

Obóz językowy okazał się niesamowitą przygodą, którą wszyscy uczestnicy chcieliby przeżyć ponownie.

Paulina Jurczyńska