koło matematyczne

Opublikowano Elżbieta Pęcherz

W dniu 23.10.2017 zostaną odwołane zajęcia koła matematycznego w klasach III a i III b prowadzone przez Barbarę Pietrzyńską. Zostaną odpracowane w późniejszym terminie.

Zajęcia przyrodnicze w klasie 5

Opublikowano Maria Graczyk

12.10.2017r w godz. 10.00 -10.45 odbędą się zajęcia przyrodnicze w klasie 5 w ramach projektu "Nowoczesna Edukacja w Gminie Pątnów" prowadzone przez M. Graczyk.

odwołane zajęcia j.angielskiego

Opublikowano Paulina Jurczyńska

Koło i zajęcia wyrównawcze języka angielskiego dla klas gimnazjalnych realizowane w ramach projektu "Nowoczesna Edukacja w Gminie Pątnów" prowadzone przez p.Paulinę Jurczyńską w dniu 09.10.2017 nie odbędą się z powodu nieobecności nauczyciela. Zajęcia zostaną odpracowane w innym terminie.

odwołane zajęcia informatyczne

Opublikowano Irena Mierzwiak

Odwołane zostają zajęcia informatyczne dla grupy gimnazjum w dniu 12.10.2017r. z powodu udziału uczniów i nauczyciela w wycieczce szkolnej.

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Opublikowano Magdalena Pawlik

W dniu 09. 10. 2017 r. w godz. 12.55 - 13.40 odbędą się zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klasy II gimnazjum w ramach projektu "Nowoczesna Edukacja w Gminie Pątnów" prowadzone przez p. Magdalenę Pawlik.