zajęcia w dodatkowym terminie

Opublikowano Irena Mierzwiak

Informuję o dodatkowych terminach zajęć informatycznych prowadzonych przez p. I.Mierzwiak:

- w dniach 17 i 24.05.2018r. w godzinach 13.45-14.30 dla uczniów klasy IVb tj. 2 grupy

- w dniach 21 i 28.05.2018r. w godzinach 14.30 - 15.15 dla uczniów klasy VI tj. 3 grupy

Matematyka - zajęcia wyrównawcze

Opublikowano Edyta Klimas

W dniu 9 maja 2018 roku na pierwszej godzinie lekcyjnej odbędą się zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy III gimnazjum prowadzone przez p. Edytę Klimas w ramach projektu "Nowoczesna Edukacja w Gminie Pątnów".

Opublikowano Edyta Klimas

W dniu 27 kwietnia 2018 roku odbędą się zajęcia  koła matematycznego dla klasy IV prowadzone przez p.Edytę Klimas w ramach projektu Nowoczesna Edukacja w Gminie Pątnów.

W dniu 26 kwietnia 2018 roku odbędą się podwójne zajęcia wyrównawcze dla klasy III gimnazjum prowadzone przez p. Edytę Klimas w ramach projektu Nowoczesna Edukacja w Gminie Pątnów.

Zajęcia z matematyki

Opublikowano Edyta Klimas

W dniu 10 maja 2018 roku na 7 godzinie lekcyjnej odbędą się zajęcia koła matematycznego dla klas IV prowadzone przez p.Edytę Klimas.

realizacja zajęć koła matematycznego

Opublikowano Maria Graczyk

W dniu 27.04.2018r. w godz. 12.55 - 13.40 zostaną zrealizowane zaległe za 9 kwietnia 2018r. zajęcia koła matematycznego z uczniami klasy IIIab prowadzone przez M. Graczyk w ramach projektu "Nowoczesna Edukacja w gminie Pątnów".