W ubiegłym tygodniu rozstrzygnięty został konkurs zorganizowany przez Mały Samorząd Uczniowski. Polegał on na napisaniu wiersza pt . "Mój przyjaciel - pluszowy Miś".

W rezultacie powstały bardzo ciekawe prace, które pokazują, że sentyment do pluszaków nie maleje wraz z wiekiem. Laureaci konkursu: Amelka (klasaII) oraz Natalia, Adam i Bartosz (klasaIII). Gratulujemy Wam serdecznie. Konkurs był częścią akcji SU zaplanowanej na 25 listopada - Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie w tym dniu mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, którego obecność niewątpliwie umiliła im czas spędzony w szkole. Zgodnie z propozycją Samorządu Uczniowskiego każda klasa udekorowała drzwi logo z misiem. Udało Wam się to wspaniale!

5lxv9t7b.png