Sukcesy naszych szachistów

Drukuj
Kategoria: Nasze sukcesy
Opublikowano Edyta Klimas

     Uczniowie naszej szkoły tj. Weronika Piotrowska i Kacper Mosiala w bieżącym roku szkolnym brali udział w wielu turniejach szachowych. 

 

     Uczestniczyli m.in. w XVI Szachowym Turnieju „Pamięci września”(Weronika zajęła II miejsce, Kacper – IV, Filip Leśnik - VI ), w XVI Szachowym Turnieju z okazji Narodowego Święta Niepodległości (podczas tego turnieju Kacper Mosiala zdobył IV kategorię  szachową), w XV Mityngu Szachowym o puchar Burmistrza Wielunia (Weronika – IV miejsce, Kacper – IX), w Mistrzostwach Powiatu Wieluńskiego w szachach klasycznych (kategoria mężczyzn) Kacper zajął VI miejsce, a Weronika I miejsce w turnieju Młode Talenty Powiatu Wieluńskiego . Dużym sukcesem  Weroniki było zdobycie tytułu „Najlepszej zawodniczki do lat 8” podczas Festiwalu Szachowego w Opocznie i udział w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Szybkich. Dużym sukcesem Kacpra było I miejsce w XVIII Mikołajkowym Turnieju Szachowym w Kluczborku oraz udział w VI Międzynarodowym Festiwalu Szachowym „Gwiazda Północy” w Jastrzębiej Górze.

     Serdecznie gratulujemy naszym szachistom i życzymy dalszych, dobrych wyników.

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Sukcesy naszych szachistów. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free