Z radością informujemy, że  projekt „Nowoczesna edukacja w gminie Pątnów" który pozwolił wcześniej  na zakup  laptopów, tablic interaktywnych, przeprowadzenie dodatkowych szkoleń dla nauczycieli i zajęć dla uczniów, będzie miał swoją kontynuację.

" Uzyskaliśmy dofinansowanie na projekt „E-Pątnów - lepsza edukacja dla lepszej przyszłości uczniów i uczennic w gminie Pątnów". Ten projekt będzie wdrażany już w październiku. Będzie realizowany w latach 2018-2020. Wysokość dofinansowania to 1 milion 366 tysięcy złotych. Dzięki tym pieniądzom będziemy mogli przeprowadzić zajęcia pozalekcyjne, zajęcia tematyczne, wyjazdy uczniów do różnych centrów naukowych, zajęcia z native speakerami, jak również doposażyć szkoły w nowoczesny sprzęt dydaktyczny."
                                                                                         Wójt Gminy Pątnów, Jacek Olczyk na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej

HARMONOGRAM DODATKOWYCH ZAJĘĆ Z PROJEKTU  27.12.2019r i 30.12.2019r. LINK

HARMONOGRAM REALIZACJI ZAJĘĆ W RAMACH PROJEKTU 2019/20 LINK(Obowiązuje od 06.02.2020r..)

HARMONOGRAM REALIZACJI ZAJĘĆ W RAMACH PROJEKTU 2019/20 - LINK (Obowiązuje od 16.09.2019r.)

HARMONOGRAM REALIZACJI ZAJĘĆ W RAMACH PROJEKTU 2019/20 - LINK

HARMONOGRAM REALIZACJI ZAJĘĆ W RAMACH PROJEKTU 2018/19 - LINK

zajęcia wyrównawcze - odwołane

Opublikowano Magdalena Pawlik

20 lutego 2020 r. zostały odwołane zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dotyczące specyficznych trudności w czytaniu i pisaniu dla klas V prowadzone przez Magdalenę Pawlik.

odwołane zajęcia

Opublikowano A.Maryniak-Stanek

W dniu 07.02.2020r nie odbędą się zajęcia rewalidacyjne dla ucznia klasy 8 realizowane w ramach projektu "E-Pątnów" przez A.Maryniak-Stanek.

odwołanie zajęć

Opublikowano A.Maryniak-Stanek

W dniu 04.02.2020 roku nie odbędą się zajęcia rewalidacyjne dla ucznia kl. VIII w ramach realizacji projektu "E-Pątnów" prowadzone przez A.Maryniak-Stanek.

odwołane zajęcia wyrównawcze

Opublikowano Magdalena Pawlik

W dniu 06.02.2020 r. nie odbędą się zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dotyczące specyficznych trudności w czytaniu i pisaniu dla uczniów klas V prowadzone przez panią Magdalenę Pawlik.

zaj. logopedyczne

Opublikowano A.Maryniak-Stanek

W dniu 02.12.2019 nie odbędą się zajęcia logopedyczne z uczniami klasy VI realizowane w ramach projektu E-Pątnów.