Z radością informujemy, że  projekt „Nowoczesna edukacja w gminie Pątnów" który pozwolił wcześniej  na zakup  laptopów, tablic interaktywnych, przeprowadzenie dodatkowych szkoleń dla nauczycieli i zajęć dla uczniów, będzie miał swoją kontynuację.

" Uzyskaliśmy dofinansowanie na projekt „E-Pątnów - lepsza edukacja dla lepszej przyszłości uczniów i uczennic w gminie Pątnów". Ten projekt będzie wdrażany już w październiku. Będzie realizowany w latach 2018-2020. Wysokość dofinansowania to 1 milion 366 tysięcy złotych. Dzięki tym pieniądzom będziemy mogli przeprowadzić zajęcia pozalekcyjne, zajęcia tematyczne, wyjazdy uczniów do różnych centrów naukowych, zajęcia z native speakerami, jak również doposażyć szkoły w nowoczesny sprzęt dydaktyczny."
                                                                                         Wójt Gminy Pątnów, Jacek Olczyk na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej

HARMONOGRAM REALIZACJI ZAJĘĆ W RAMACH PROJEKTU 2019/20 - LINK (Obowiązuje od 16.09.2019r.)

HARMONOGRAM REALIZACJI ZAJĘĆ W RAMACH PROJEKTU 2019/20 - LINK

HARMONOGRAM REALIZACJI ZAJĘĆ W RAMACH PROJEKTU 2018/19 - LINK

zajęcia

Opublikowano A.Maryniak-Stanek

W dniu 18 września 2019r nie odbędą się z powodu choroby  zajęcia  z klasą VII w ramach projektu "E-Pątnów" prowadzone przez p.B.Siwuk.

dodatkowe zajęcia**

Opublikowano Małgorzata Raducka

W dniu 16.09.2019 na pierwszej godzinie lekcyjnej odbędą się dodatkowe zajęcia z matematyki dla klasy VIII.

Małgorzata Raducka

odwołane koło przyrodnicze

Opublikowano Mariola Piotrowska

W dniu 12.06.2019 r. nie odbędą się zajęcia z koła przyrodniczego prowadzone przez p. Barbarę Raducką. w ramach projektu "E-Pątnów...."

dodatkowe zajęcia*

Opublikowano Małgorzata Raducka

W dniu 11.09.2019r. na siódmej godzinie lekcyjnej odbędą się dodatkowe zajęcia koła matematycznego dla klasy VII.

Małgorzata Raducka

zaj.pozalekcyjne j.ang

Opublikowano Marlena Wcisło

Zajęcia pozalekcyjne z języka angielskiego dla klasy IVa prowadzone przez  p.Marlene Wcisło w ramach projektu "E-Pątnów.."  w dniu 11.06.2019r. nie odbędą się. Zostaną odpracowane w innym terminie.