Z radością informujemy, że  projekt „Nowoczesna edukacja w gminie Pątnów" który pozwolił wcześniej  na zakup  laptopów, tablic interaktywnych, przeprowadzenie dodatkowych szkoleń dla nauczycieli i zajęć dla uczniów, będzie miał swoją kontynuację.

" Uzyskaliśmy dofinansowanie na projekt „E-Pątnów - lepsza edukacja dla lepszej przyszłości uczniów i uczennic w gminie Pątnów". Ten projekt będzie wdrażany już w październiku. Będzie realizowany w latach 2018-2020. Wysokość dofinansowania to 1 milion 366 tysięcy złotych. Dzięki tym pieniądzom będziemy mogli przeprowadzić zajęcia pozalekcyjne, zajęcia tematyczne, wyjazdy uczniów do różnych centrów naukowych, zajęcia z native speakerami, jak również doposażyć szkoły w nowoczesny sprzęt dydaktyczny."
                                                                                         Wójt Gminy Pątnów, Jacek Olczyk na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej

HARMONOGRAM REALIZACJI ZAJĘĆ W RAMACH PROJEKTU - LINK

odwołane koło przyrodnicze

Opublikowano Mariola Piotrowska

W dniu 12.06.2019 r. nie odbędą się zajęcia z koła przyrodniczego prowadzone przez p. Barbarę Raducką. w ramach projektu "E-Pątnów...."

zaj.pozalekcyjne j.ang

Opublikowano Marlena Wcisło

Zajęcia pozalekcyjne z języka angielskiego dla klasy IVa prowadzone przez  p.Marlene Wcisło w ramach projektu "E-Pątnów.."  w dniu 11.06.2019r. nie odbędą się. Zostaną odpracowane w innym terminie.

Dodatkowe zajęcia matematyczne z uczniami kl. 2b

Opublikowano Maria Graczyk

31 maja 2019r.  w godz. 12.00 - 12.45 odbędą się zajęcia akademii matematycznej z uczniami kl. II b prowadzone prze M. Graczyk

przyrodnicze kl.5

Opublikowano Mariola Piotrowska

W dniu 29.05.2019 nie odbędą się zajęcia przyrodnicze dla kl. 5 prowadzone przez p. B. Raducką w ramach projektu             "E-Pątnów...".

zajęcia

Opublikowano A.Maryniak-Stanek

W dniu 27 maja 2019 r. w godzinach 13.40 - 15.40 odbędą się dwie godziny zajęć rewalidacyjnych dla uczennicy klasy 8 realizowanych w ramach projektu E-Pątnów- lepsza edukacja.

A.Maryniak-Stanek