Sukcesy w konkursach plastycznych w I półroczu roku szkolnego 2023/2024

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie brali udział w proponowanych konkursach plastycznych. Konkursy te  organizowane były na różnym szczeblu i przez instytucje zewnętrzne. Aktywność i efekty pracy uczniów została nagrodzona wysokimi lokatami.

1. W Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ph.: „Jesień w moim parku krajobrazowym” organizowanym przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego-Oddział Sieradzkich Parków Krajobrazowych uczennica Nina Gońda z klasy IV zdobyła I miejsce, wyróżnienia zdobyły uczennice Maja Szpikowska z klasy V oraz Antonina Smela z klasy VI.

autor: Nina Gońda

autor: Antonina Smela                  autor: Maja Szpikowska

2. W I Mikołajkowym Powiatowym Konkursie Plastycznym organizowanym przez firmę „Ania Holding” z Wielunia uczennica Nina Gońda z klasy IV zdobyła I miejsce,  Antonina Smela z klasy VI wyróżnienie.

autor: Nina Gońda               autor: Antonina Smela

3. W Pożarniczym Konkursie Plastycznym do etapu powiatowego zakwalifikowały się prace uczennic: Niny Gońda z klasy IV, Ewy Ciężkiej i Weroniki Dydyna z klasy VII.

autor: Ewa Ciężka

autor: Nina Gońda                 autor: Weronika Dydyna

4. W XXV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ph.: „Polska i jej malownicze miejsca” w kategorii klas IV-VI uczennica Zuzanna Sztuka z klasy IV zajęła I miejsce, III miejsce zajęły: Maria Nowacka z klasy IV, Zuzanna Błach i Maja Szpikowska z klasy V. W kategorii klas VII-VIII prace Ewy Ciężkiej i Patryka Gońdy z klasy VII zajęły II miejsce a praca Weroniki Dydyna III miejsce.

autor: Zuzanna Sztuka

autor: Maja Szpikowska      autor: Zuzanna Błach