Pierwszy Dzień Wiosny 2018

Drukuj
Kategoria: Samorząd Uczniowski Gimnazjum
Opublikowano Paulina Jurczyńska

Wspólne obchody Pierwszego Dnia Wiosny na stałe wpisują się w kalendarz imprez i uroczystości naszej szkoły. Także i w tym roku Samorząd Uczniowski zorganizował obchody tego dnia. Głównym celem imprezy była przede wszystkim integracja uczniów, motywowanie do pracy na rzecz klasy i szkoły, wdrażanie do zdrowej rywalizacji oraz zniechęcenie uczniów do wagarów, by Pierwszy Dzień Wiosny nie był postrzegany tylko jako Dzień Wagarowicza.

21 marca 2018r. uczniowie klas IV-VII i gimnazjum wspólnie z wychowawcami przybyli na salę gimnastyczną, aby na wesoło przywitać nadejście wiosny. Przybyłych uczniów ciepło przywitały przewodnicząca SU Zuzanna Ciupa i zastępca Marta Nowak. Tak jak w roku ubiegłym uczniowie naszej szkoły mogli zmierzyć się w różnych konkurencjach. W tym roku były to: prezentacja przebrań, Mini Playback Show i konkurencje zręcznościowe. Na zakończenie pani dyrektor podsumowała wspólną rywalizację i ogłosiła wyniki. Mamy nadzieję, że  wszyscy świetnie się bawili i że teraz wiosna na pewno już o nas nie zapomni.

GALERIA   

                                                                                       Opiekun SU: Paulina Jurczyńska

 

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Pierwszy Dzień Wiosny 2018. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free