Mikołajkowe Szaleństwo

Drukuj
Kategoria: Samorząd Uczniowski Gimnazjum
Opublikowano Paulina Jurczyńska

Tradycyjnie 6 grudnia świętowaliśmy Mikołajki Znalezione obrazy dla zapytania santa emoticon.

Samorząd Uczniowski zachęcił do ubrania czapek mikołajkowych, co zwalniało uczniów z odpowiedzi ustnej i pisania kartkówki w tym dniu. No i zapanował przedświąteczny nastrój…. Na korytarzu stanęła choinka, a podczas zajęć lekcyjnych zostaliśmy obdarowani cukierkami przez nasz wspaniały samorząd, który został zaczarowany w poczet Mikołajowy.  Na pozytywne nastroje dodatkowo wpływała zapowiadająca nadchodzące święta muzyka, której mogliśmy słuchać podczas przerw.

ZDJĘCIA

                                                                                                   Opiekun SU: Paulina Jurczyńska

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Mikołajkowe Szaleństwo. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free