Wycieczka do Centrum Edukacji Ekologicznej w Ostrowie Wielkopolskim- 20.06.2023 r.
W ramach realizacji projektu ,,Owadzi świat’’, 20 czerwca 2023r. przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Pątnowie odwiedziły Centrum Edukacji Ekologicznej. Tam przewodnik oprowadził dzieci po Parku Olbrzymich Owadów, gdzie mogły pogłębić swoją wiedzę na temat pszczół i wielu innych owadów oraz ptaków. Po spacerze ścieżkami edukacyjno-ekologicznymi dzieci mogły rozwijać swoje umiejętności plastyczne wyklejając owady. Po warsztatach wszyscy wsiedli do kolejki, która przewiozła małych turystów i ich opiekunów po ulicach miasta. Na koniec wycieczki wizyta w McDonaldzie a potem szczęśliwe i zadowolone dzieci powróciły do przedszkola.

zdjęcia gr. młodsza