Festyn Rodzinny

Drukuj
Kategoria: Dla rodziców
Opublikowano Edyta Klimas

                                                      

                                                                                                              

    10 czerwca 2018 roku w remizie OSP w Pątnowie odbył się po raz kolejny Festyn Rodzinny, który licznie zgromadził społeczność naszej miejscowości i nie tylko. W programie goście mogli obejrzeć krótką część artystyczną z przymrużeniem oka, którą przygotowali uczniowie klas IV - VI. Był to skecz pt: "Jeden dzień z życia rodziny Nowaków..."W kolejnej części uczniowie zaprezentowali piosenki znanych wykonawców polskich i zagranicznych.

    Podczas imprezy nie zabrakło wielu zabaw i konkursów dla całych rodzin. Różnorodność atrakcji sprawiła, że każdy znalazł coś dla siebie.

Wychowawcy: p.Edyta Klimas, p.Magdalena Pawlik, p.Marlena Wcisło, p.Sabina Bąk

Zdjęcia

 

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Festyn Rodzinny. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free