Uatrakcyjniamy edukację w Pątnowie

Opublikowano Marlena Wcisło

Po raz kolejny nowoczesność wkroczyła do edukacji w ZSS im. Wł.St. Reymonta w Pątnowie.

W czasie tegorocznych wakacji  w ramach Rządowego Programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz koncepcji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnej -" Aktywna Tablica" szkoła pozyskała pomoce dydaktyczne. Trzy tablice interaktywne wzbogaciły sale lekcyjne placówki, umożliwiając nauczycielom atrakcyjne prowadzenie zajęć z uczniami. Te urządzenia współpracujące z komputerem i projektorem multimedialnym posiadają wiele funkcji.

Tablice interaktywne sprawiają, że uczniowie pozyskują wiedzę w ciekawy sposób a uczenie staje się dla nich przyjemnością.

Opracowała: Barbara Siwuk

Zebranie z rodzicami 20 września 2018

Opublikowano Maria Graczyk

20 września 2018r   ( czwartek) odbędzie się zebranie z rodzicami według następującego porządku:

godz.16.30 - kl. III SP

godz. 17.00 - kl.I i II

godz. 17.30 - kl. IV -VI

godz.. 18.00 - kl. VII i VIII ab oraz III G

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Festyn rodzinny 10 czerwca 2018r.

Opublikowano Maria Graczyk

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców ZSS. im. Wł. St. Reymonta  w Pątnowie zapraszają na FESTYN RODZINNY 10 czerwca 2018r. ( niedziela )  godz.15.00 - plac przy sali OSP Pątnów.

W programie:

• Występy uczniów klas IV - VII,
  • malowanie twarzy i zaplatanie warkoczyków,
  • gry i zabawy dla dzieci i starszych, "MÓJ DOM - MOJA MIEJSCOWOŚĆ"
  • dmuchańce
  • kawa, herbata, napoje, zapiekanki, gofry,, popcorn, ciasta.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Festyn Rodzinny

Opublikowano Edyta Klimas

10 czerwca 2018 roku w remizie OSP w Pątnowie odbył się po raz kolejny Festyn Rodzinny, który licznie zgromadził społeczność naszej miejscowości i nie tylko. W programie goście mogli obejrzeć krótką część artystyczną z przymrużeniem oka, którą przygotowali uczniowie klas IV - VI. Był to skecz pt: "Jeden dzień z życia rodziny Nowaków..."W kolejnej części uczniowie zaprezentowali piosenki znanych wykonawców polskich i zagranicznych.

Podczas imprezy nie zabrakło wielu zabaw i konkursów dla całych rodzin. Różnorodność atrakcji sprawiła, że każdy znalazł coś dla siebie.

Wychowawcy: p.Edyta Klimas, p.Magdalena Pawlik, p.Marlena Wcisło, p.Sabina Bąk

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

Opublikowano Maria Graczyk

Od 12 lutego 2018r. do 16 marca 2018r. trwa rekrutacja na rok szkolny 2018/2019 do Publicznego Przedszkola w Pątnowie i w Kamionce, Punktu Przedszkolnego w Popowicach oraz do Publicznej Szkoły Podstawowej. Wnioski można pobierać u wychowaców grup lub w sekretariacie Zespołu.

Wnioski należy składać w sekretariacie Zespołu Szkół w Pątnowie.