Zdrowe posiłki

Opublikowano Edyta Klimas

Zobacz obraz źródłowy W ramach europejskiego programu "Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole" uczniowie klas V pod   kierunkiem  swoich wychowawców p. Edyty Klimas i   p. Magdaleny Pawlik przygotowali      na lekcji   wychowawczej zdrowe posiłki:   klasa Va - smaczne kanapki, klasa Vb - sałatkę owocową i owocowe szaszłyki.

Czytaj więcej: Zdrowe posiłki

Przygotowania do Świąt Wielkanocnych

Opublikowano Edyta Klimas

Znalezione obrazy dla zapytania wielkanocny kurczak Uczniowie naszej szkoły wraz z p. Edytą Klimas w ramach zajęć świetlicowych przygotowywali się do Świąt Wielkanocnych. Wykonywali ozdoby świąteczne z bibuły oraz kartonu. Zaangażowanie uczniów było bardzo duże, a każde nowo powstałe kurczątko dawało wiele radości. Na koniec z wykonanych kurcząt, jaj wielkanocnych oraz malowanek stworzono dekorację świąteczną. Nasze działania można obejrzeć na zdjęciach, do czego serdecznie zapraszamy.

Odwołana wywiadówka

Opublikowano Maria Graczyk

Wywiadówka zaplanowana na dzień 9 kwietnia 2019r. zostaje odwołana z powodu akcji strajkowej nauczycieli naszej szkoły.. Kolejna data wywiadówki zostanie wyznaczona w późniejszym terminie.

Za zmianę prepraszamy.

Kwietniowa wywiadówka

Opublikowano Maria Graczyk

W dniu 26 kwietnia 2019r. odbędzie się wywiadówka według następującego porządku:

o godz. 16.00 -  kl. I, IIab

o godz. 16.30 - kl. III, IV ab, V ab

o godz. 17.00 - pozostałe klasy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Rekrutacja do przedszkoli i szkoły podstawowej

Opublikowano Maria Graczyk

Od 1 do 25 marca 2019r. będzie trwać rekrutacja do Publicznego Przedszkola w Pątnowie i w Kamionce oraz Punktu Przedszkolnego w Popowicach i klasy  pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej w Pątnowie na rok szkolny 2019/2020.

Wnioski można pobierać i składać w sekretariacie szkoły lub u wychowawców grup.