Na Św. Andrzeja ...

Opublikowano Edyta Klimas

Znalezione obrazy dla zapytania zdjęcie andrzejek   29 listopada 2018 r. w naszej szkole zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ obchodzono andrzejki. Tego dnia uczniowie klas piątych poznawali andrzejkowe zwyczaje , a za pomocą „magicznych przedmiotów” spoglądali w przyszłość. Wróżbom towarzyszyło wiele radości i śmiechu.

Pod koniec zabawy uczniowie raczyli się pizzą, która w tym dniu smakowała wyjątkowo.

Klasowe andrzejki pozwoliły dzieciom oderwać się na krótką chwilę od szkolnej rzeczywistości i przenieść się w świat marzeń i fantazji. Wychowankom w zabawie towarzyszyły p.Magdalena Pawlik i p. Edyta Klimas.

Wycieczka do Mileniówki

Opublikowano Marlena Wcisło

19 września odbyła się wycieczka integracyjna klasy VI i VII do ośrodka agroturystycznego "Rancho - Mileniówka".

Na terenie ośrodka był czas na zabawę, rozmowę, pieczenie kiełbasek oraz gry zespołowe. Pogoda i humory dopisały. Dla wszystkich pobyt w Mileniówce okazał się doskonałą formą spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

Organizator: Marlena Wcisło

Uatrakcyjniamy edukację w Pątnowie

Opublikowano Marlena Wcisło

Po raz kolejny nowoczesność wkroczyła do edukacji w ZSS im. Wł.St. Reymonta w Pątnowie.

W czasie tegorocznych wakacji  w ramach Rządowego Programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz koncepcji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnej -" Aktywna Tablica" szkoła pozyskała pomoce dydaktyczne. Trzy tablice interaktywne wzbogaciły sale lekcyjne placówki, umożliwiając nauczycielom atrakcyjne prowadzenie zajęć z uczniami. Te urządzenia współpracujące z komputerem i projektorem multimedialnym posiadają wiele funkcji.

Tablice interaktywne sprawiają, że uczniowie pozyskują wiedzę w ciekawy sposób a uczenie staje się dla nich przyjemnością.

Opracowała: Barbara Siwuk

Zaproszenie na posiedzenie RP

Opublikowano Maria Graczyk

Dyrekcja ZSS.im.Wł. ST. Reymonta w Pątnowie sedecznie zaprasza przedstawicieli trójek i delegatów z poszczególnych klas na posiedzenie Rady Pedagogicznej, które odbędzie się 25 września 2018r. (wtorek) o godz. 17.00 w budynku gimnazjum w sali nr 4