Inauguracja nowego roku szkolnego

4 września o godz. 9.00 po uroczystej mszy świętej odbył się apel inaugurujący nowy rok szkolny 2017/2018.

Na uroczystość przybyli uczniowie naszego zespołu, ich rodzice, pracownicy szkoły oraz goście: Wójt Gminy Pątnów Pan Jacek Olczyk, Sekretarz Pani Beata Marczak oraz Sołtys i Radny Gminy Pan Ryszard Kabała. Po krótkim powitaniu oraz po skierowaniu miłych słów do uczniów i rodziców Pani Dyrektor Dorota Hanas przekazała mikrofon Panu Wójtowi oraz Pani Sekretarz, którzy kolejno życzyli uczniom, nauczycielom i rodzicom powodzenia w nowym roku szkolnym. Uczniów klasy pierwszej, którzy nieśmiało i niepewnym krokiem przekroczyli próg naszej szkoły, ośmielili ich starsi koledzy. Uczniowie klasy drugiej i czwartej przygotowali krótki, barwny program powitalny, który sprawił, że pierwszoklasiści pokonali strach, a na ich twarzach pojawił się uśmiech. Po krótkim apelu uczniowie i rodzice udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.