01
01
Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie im. Wł. St. Reymonta o szkole
02
02
Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie im. Wł. St. Reymonta o szkole
03
03
Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie im. Wł. St. Reymonta o szkole
04
04
Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie im. Wł. St. Reymonta o szkole

„Od narodzin świata do narodzin Jezusa”

   

Przed Świętami Bożego Narodzenia od wielu lat tradycyjnie w Zespole Szkół Samorządowych w Pątnowie organizujemy jasełka bożonarodzeniowe.

W tym roku 20. 12.2018 r. przeżywaliśmy taki wyjątkowy wieczór. Swoją obecnością zaszczycili nas: Wójt Gminy Pątnów, pan Jacek Olczyk, przedstawiciele władz samorządowych, ksiądz Sławomir Kandziora, Rada Rodziców, członkinie kół gospodyń wiejskich z Pątnowa, Bieńca i Kamionki, rodzice, członkowie rodzin i społeczność lokalna.

Tegoroczne jasełka przybrały oryginalną formę. Uczniowie naszego zespołu pod kierunkiem nauczycieli przygotowali spektakl pt. „Od narodzin świata do narodzin Jezusa” w formie teatru cieni. Piękno i głębię treści podkreśliły: wyjątkowa scenografia, oprawa muzyczna oraz gra świateł. Występ młodych aktorów zapewnił widzom moc niezapomnianych wzruszeń i skłonił do refleksji nad istotą Bożego Narodzenia.

To nowe doświadczenie aktorskie dostarczyło uczniom przygotowującym spektakl wiele satysfakcji i poczucie sukcesu oraz zyskało duże uznanie licznie zgromadzonej publiczności.

GALERIA

                                                                     K.Świegot, M.Pawlik, J.Kiedos, B.Siwuk

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 „Od narodzin świata do narodzin Jezusa”. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free