01
01
Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie im. Wł. St. Reymonta o szkole
02
02
Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie im. Wł. St. Reymonta o szkole
03
03
Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie im. Wł. St. Reymonta o szkole
04
04
Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie im. Wł. St. Reymonta o szkole

OWOCE I WARZYWA W SZKOLE

    W ramach europejskiego programu "Owoce i warzywa w szkole"       uczniowie klas IV pod   kierunkiem   swoich wychowawców p.Edyty Klimas i   p. Magdaleny Pawlik przygotowali na lekcji   wychowawczej zdrowe posiłki:   klasa IVa - sałatkę owocową, klasa IVb - smaczne kanapki.

 Uczniowie przynieśli do szkoły wszystko to, co jest niezbędne, aby zrobić   zdrowy posiłek (świeże warzywa, owoce, sery, masło, ciemne pieczywo...).   W ten sposób dzieci miały możliwość praktycznego zastosowania   poznanych  wcześniej na lekcjach zasad zdrowego odżywiania i kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych. Przyrządzanie kanapek i sałatki dało czwartoklasistom wiele satysfakcji.Jednocześnie uczniowie uświadomili sobie, jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu organizmu oraz jak ważne jest codzienne spożywanie warzyw i owoców.

ZDJĘCIA

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 OWOCE I WARZYWA W SZKOLE. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free