01
01
Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie im. Wł. St. Reymonta o szkole
02
02
Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie im. Wł. St. Reymonta o szkole
03
03
Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie im. Wł. St. Reymonta o szkole
04
04
Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie im. Wł. St. Reymonta o szkole

IV Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

W marcu 2017 roku odbył się  IV Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny.

Konkurs składał się z dwóch etapów. Etap szkolny odbył się 13 marca i wzięło w nim udział 220 uczniów z 25 gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowało ośmioro gimnazjalistów: Barański Dominik, Barański Norbert, Błaszczak Marta, Dominiak Natalia, Grondys Anna, Krzak Paulina, Lach Rafał i Świat Wiktoria. Drugi etap odbył się 31 marca w II LO im. Janusza Korczaka w Wieluniu. Zakwalifikowało się do niego 70 uczestników, wśród nich trzech uczniów naszej szkoły: Barański Dominik, Barański Norbert i Lach Rafał. Uczniowie rozwiązywali zadania zamknięte i otwarte w czasie 90 minut. Konkurs obejmował treści wykraczające poza podstawę programową. Spośród wszystkich uczestników nagrodzono sześciu najlepszych. Pozostałym wręczono dyplomy uczestnictwa.

Po zakończonym konkursie uczniowie wzięli udział w pokazie zorganizowanym przez młodzież II LO w Wieluniu oraz pracowników  Politechniki Częstochowskiej.

Gratulujemy naszym młodym matematykom.

Opiekun: Edyta Klimas

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 IV Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free