Gminny Turniej Piłki Ręcznej - Pątnów 2018

W dniu 12 października na boisku ZSS w Pątnowie jak co roku odbył się Gminny Turniej Piłki Ręcznej. Organizatorem był UKS "Sprinter - ZSS Pątnów".

Drużyny dzieci i młodzieży z gminy Pątnów startowały w 4 kategoriach wiekowych:

kl IV-VI dziewczęta

kl IV-VI chłopcy

kl VII, VIII i III gimnazjum dziewczęta

kl VII, VIII i III gimnazjum chłopcy.

Duży sukces odnieśli uczniowie z Zespołu Szkoł Samorządowych z Pątnowa, wygrywając w trzech kategoriach wiekowych.

Sędziami turnieju były Panie Gabriela Kalemba i Wioletta Raducka oraz uczniowie Miłosz Hanas i Mateusz Gajda, a sędziami czasowymi Szymon Wujec i Piotr Konieczny.

Nasze zwycięskie drużyny:

Dziewczyny kl IV-VI,

w składzie: Marysia Błach, Zuzanna Chłodna, Zuzanna Micota, Julia Chrabańska, Roksana Kotarska, Maja Dydyna, Wiktoria Dydyna, Natalia Mosiala, Maja Zadworna, Wiktoria Zadworna.

Chłopcy kl VII, VIII i III gimnazjum,

w składzie: Miłosz Hanas, Krystian Smyrd, Mateusz Gajda, Tobiasz Madeła, Maciej Sandak, Miłosz Sandak, Miłosz Banasiak, Kuba Sztuka, Dawid Panek, Miłosz Chłodny.

Dziewczyny kl VII, VIII, III gimnazjum,

w składzie: Ola Kolczarek, Justyna Kolczarek, Karina Błach, Ania Pęcherz, Weronika Bil, Zosia Błach, Ania Kowalik, Amelia Sztuka, Magdalena Klimas.

Zwycięskie zespoły otrzymały z rąk Dyrektor ZSS w Pątnowie pani Doroty Hanas medale i puchary, ufundowane w ramach programu "Z zakresu wspomagania i rozpowszechniania kultury fizycznej gminy Pątnów". Piękna jesienna pogoda wprawiała wszystkie drużyny w dobry humor.